Відбулась перша, з початку війни, сесія Харківської обласної ради

Депутати Харкова одностайно визнали росію країною-агресором. Для узгодження цього питання скликали позачергову XI сесію.

Сесія відбулась вперше з початку війни. Її провели онлайн.

10 травня на XI позачерговій сесії  Харківської обласної ради взяли участь 96 депутатів.

Зокрема, депутати Харківської обласної ради восьмого скликання категорично наголосили, що уся територія Харківської області була, є та буде невід’ємною частиною єдиної держави – України. Та закликали мешканців усіх без виключення населених пунктів області ігнорувати будь-які псевдореферендуми та/або «вибори».

Депутати затвердили Звернення Харківської обласної ради до мешканців області, Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України про засудження агресії російської федерації та підтримку територіальної цілісності і незалежності України:

«Ми упевнено стверджуємо, що ні псевдореферендуми, ні будь-які “вибори” не підтримуються керівництвом Харківської області та депутатським корпусом обласної ради, а також іншими законно обраними органами влади нашої Держави, – говориться у зверненні. – Також наголошуємо, що нормативно-правові акти окупаційних сил та окупаційних адміністрацій російської федерації є незаконними, нікчемними, не створюють жодних правових наслідків.

Ми заявляємо, що Харківщина усім серцем та думками з мешканцями тимчасово окупованих територій. Кожного дня наша держава та наші воїни наближають звільнення від окупантів міста і села, що загарбав ворог. Ми  віримо у нашу Перемогу та єдину неподільну Україну!»

Нагадаємо.