У Харкові проходить ХVІІІ сесія обласної ради

Пленарне засідання ХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання відкрив Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

Напередодні Дня місцевого самоврядування депутати розглянуть 99 питань.

Ключовим має стати ухвалення обласного бюджету на наступний рік та затвердження десяти нових програмних документів, створення регіональної агенції розвитку та присвоєння звання «Почесний громадянин» жителям Харківщини.

Депутати планують схвалити програми розвитку регіону за галузевими напрямками на різний період. Так, на 2019 рік ухвалюватиметься програма економічного і соціального розвитку Харківської області, а також програма індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім».

На 2019-2020 роки затверджуватиметься регіональна програма протидії терористичній діяльності на території Харківської області, комплексна обласна програма «Здоров’я Слобожанщини» та План регіонального замовлення на підготовку та перепідготовку кадрів в обласних закладах медичної освіти Харківської області І-ІІ рівнів акредитації на 2019 рік.

Трирічними будуть програмні документи з освітлення населених пунктів Харківської області «Енергія світла», національно-патріотичного виховання молоді, надання підтримки учасникам антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил для будівництва житла.

Перспективи розвитку освіти в рамках програми «Новий освітній простір Харківщини», програми розвитку фізичної культури і спорту, молодіжних ініціатив та формування здорового способу життя, розвитку культури, туризму та охорони нерухомої культурної спадщини визначатимуться на найближчі чотири роки.

Крім того, підготовлене звернення Харківської обласної ради до Прем’єр-міністра України, Голови Верховної Ради України, Президента України щодо реалізації рішення Уряду про підвищення ціни на газ для населення та розгляду Верховною Радою України проекту постанови про проведення аудиту щодо обґрунтованості цін і тарифів на житлово-комунальні послуги.

За матеріалами: oblrada.kharkov.ua