До низки регіональних програм депутати облради планують внести зміни

Напередодні позачергового пленарного засідання Харківської обласної ради, яке відбудеться 24 липня в режимі онлайн, профільні депутатські комісії розглядають питання, які будуть запропоновані до голосування.

Під час засідання постійної комісії обласної ради з питань екології, надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків депутати погодили проєкт рішення, пов’язаного із поповненням регіонального матеріального резерву індивідуального захисту в період спалаху коронавірусної хвороби COVID-19.

Також депутати розглянули внесення змін до обласного бюджету на поточний рік.

Зокрема на засідання постійної комісії обласної ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, реабілітації учасників бойових дій та АТО йшлося про погашення за рахунок перерозподілу наявних коштів заборгованості із заробітної плати працівникам бюджетних установ у Сахновщинському районі. Підтримана пропозиція спрямування на це 2 млн грн через субвенцію районному бюджету.

Члени профільної комісії підтримали пропозицію винести на пленарне засідання позачергової сесії зміни до обласної програми «Здоров’я Слобожанщини».

Зміни обумовлені необхідністю прийняти до обласного бюджету субвенції з міського бюджету м. Харкова для придбання лікарських засобів для лікування пацієнтів з коронавірусною хворобою COVID-19 в сумі 2 млн грн.

Нагадаємо.