В області тривають роботи з відновлення Шарівського палацу

«Станом на сьогодні фактично виконано робіт на 2 млн грн», – розповіли в облраді в ході засідання профільної комісії.

Зокрема, під час першочергових робіт у палацово-парковому комплексі “Садиба” у 2018 році посилили верхню частину каскаду – підпірної стіни та сходів; в нижній частині каскаду, біля озера в парковій зоні, відновили дві підпірні стіни, а також бетонні ступені на першому каскаді. На вказані роботи витратили 1,1 млн грн, що були виділені з обласного бюджету.

Окрім того, 415,6 тис. грн направили на оздоблювальні роботи у місцях, де проводили відновлювальні та протиаварійні заходи.

Також близько 9 млн грн направлять на розробку науково-проектної документації, у рамках якої будуть виконані інженерно-геодезичні та геологічні вишукування, технічне обстеження будівель, комплексні наукові дослідження, розроблена друга стадія проектно-кошторисної документації.

Нагадаємо, у червні минулого року у Шарівській садибі відбувся масштабний арт-фестиваль «Культурний Хакатон», який зібрав архітекторів, художників, працівників музеїв, дизайнерів та фахівців у сфері туризму.

«Реконструкція Шарівки зрушила з місця. Ми залучаємо максимально широкі можливості: кошти обласного бюджету, вітчизняні та міжнародні інвестиції» – прокоментував хід реконструкції голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

Нагадаємо.