На Красноградщині триває реконструкція центральної районної лікарні

Під час робочої поїздки до Красноградського району голова Харківської обласної ради Сергій Чернов проінспектував хід ремонтних робіт в інфекційному відділенні лікарні.

Очільник облради зазначив, що приємно бачити, як територія центральної районної лікарні реконструюється і відновлюється.

Так, наразі йде ремонт інфекційного відділення, на який на останній сесії обласної ради з бюджету було виділено 6,5 млн грн, загалом на його відновлення виділено вже 11 млн грн.

Сергій Чернов попросив будівельників збільшити темпи ремонту, аби закінчити до цьогорічної осені.

«Впевнений, що інфекційне відділення цього року буде повністю відновлене та сучасно обладнане й стане саме таким, яким потрібне красноградцям. Цьогоріч також розпочнеться реконструкція, за рахунок виділених з обласного бюджету 18 млн грн, лікарні імені Шиндлера, де облаштують хоспіс».

Також, на честь свята в храм Луки Кримського, розташованого на території Красноградської центральної районної лікарні, прибули мощі Києво-Печерських святих, святого Миколая Чудотворця, святого Андрія Первозванного, святого Лазаря Чотириденного, святого Георгія Побідоносця.

У храмі, провели Божественну літургію.

Настоятелі зазначили, що храм став прекрасною перлиною Краснограда та подякували Сергію Чернову за сприяння у будівництві храму.

«Отець Миколай мріяв давно побудувати цей храм й об’єднавши навколо себе людей, він зробив дуже важливу справу не тільки для цього лікарняного комплексу, а й для всього міста. Нам це вдалося, створити храм разом. Хай він служе людям і усім допомагає, хай кожен тут віднайде віру. Нехай же ця церква надихає медичних працівників і приносить духовне заспокоєння тим, хто змушений звертатися в лікарню за допомогою», – сказав голова обласної ради, звертаючись до настоятелів та прихожан.

«Коли ми закладали перший камінь, не вірилося, що тут буде зведено цей красивий храм, освячений на честь святителя Луки, який в світі був лікарем і дуже багатьом людям врятував життя і здоров’я», – підкреслив Сергій Чернов

Довідково. Будівництво каплиці-храму святителя Луки, архієпископа Кримського (Войно-Ясенецького) на території Красноградської районної лікарні було розпочато в квітні 2012 року.  Церемонію освячення збудованого храму провели у 2016 році.

Нагадаємо.