У Харкові чоловік погрожував підірвати себе та поліцейських гранатою

В результаті перемовин зловмисник погодився віддати боєприпас командиру харківських спецпризначенців «КОРД». Постраждалих осіб немає.

13 листопада близько 08:50 співробітники Основ’янського відділу поліції намагалися провести в домоволодінні 66-річного жителя району санкціонований обшук в рамках кримінального провадження, відкритого за ст. 310 (посів або вирощування снотворного маку чи конопель) Кримінального кодексу України.

Однак хазяїн домоволодіння вийшов до поліцейських з гранатою, від’єднав чеку та пригрозив підірвати боєприпас. Потім зловмисник із гранатою усамітнився у своїй частині будинку.

В дію було введено спеціальну поліцейську операцію «Грім». Поліцейські евакуювали з будинку, де мешкає зловмисник, та сусідніх домоволодінь 10 осіб.

Перемовини зі зловмисником тривали кілька годин. В результаті чоловік був  роззброєний та затриманий. У нього вилучено гранату РГ-42.

Відповідно до санкції статей максимальне покарання за вчинення даних злочинів передбачає до 15 років тюремного ув’язнення або довічне позбавлення волі.

Нагадаємо.