Останні новини

Розпочався набір на навчання для фахівців з питань розвитку культури в ОТГ

Оголошено відбір представників органів місцевого самоврядування, працівників комунальних закладів, активістів, митців, підприємців, що займаються питаннями культурних індустрій в ОТГ для участі у проєкті «Культурний трамплін».

«Школа соціального проєктування для культурних менеджерів ОТГ» реалізується за підтримки «Українського культурного фонду».

До участь у Школі запрошуються команди, які складаються з трьох представників об’єднаних територіальних громад (вже існуючих або тих, що будуть створені у 2020 році).

Метою Школи є підвищення спроможності органів місцевого самоврядування, комунальних закладів, підприємницьких кіл, організацій громадянського суспільства об’єднаних територіальних громад розробляти і реалізовувати ефективні проекти у сфері культури та креативних індустрій.

Слухачі Школи, що успішно засвоїли навчальний курс та були присутніми на всіх заняттях, отримають сертифікати.

Відбір учасників буде здійснюватися на конкурсній основі. Для участі у конкурсному відборі кожному із членів команди від громади необхідно до 17 серпня 2020 року заповнити анкету-заявку на сторінці «Школа соціального проєктування для культурних менеджерів ОТГ» у мережі Facebook або за посиланням.

Навчання у Школі безкоштовне і проходитиме онлайн.

Нагадаємо.