У Мерефі відбудеться Форум об’єднаних громад Харківщини

Захід заплановано на 22 вересня в приміщенні Мереф’янського міського будинку культури.

Форум об’єднаних громад Харківщини під назвою «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» об’єднає ОТГ – партнерів програми «DOBRE»: Мереф’янську, Старосалтівську,  Малинівську та Золочівську.

За даними організаторів, форум створить платформу для консультацій, діалогу та обміну досвідом у рамках чотирьох тематичний секцій:

– молодіжна політика ОТГ;

– інтеграційні заходи та інструменти залучення громади до місцевого самоврядування;

– бюджет участі;

– спільні дії над вирішенням проблемних питань ОТГ.

Форум проводиться з метою представлення кращих практик залучення громадян до прийняття рішень, активізації молоді, спільних ініціатив влади та громадськості на користь громади.

Питанням створення спроможних громад та потенціалу місцевого самоврядування особливу увагу приділяє голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

«Добре врядування неможливо забезпечити, якщо ігнорувати роботу на місцевому рівні. Важливо, щоб професійний досвід зацікавлені громади отримували не тільки від експертів, які знаються на теорії, а й від тих, хто застосовує отримані знання, навички, технології на практиці. Це необхідний аспект для поширення нових знань та їх практичної реалізації».

У роботі форуму також візьмуть участь директор програми USAID DOBRE Беррі Рід, провідні експерти у сфері місцевого самоврядування, представники об’єднаних територіальних громад та представники громадських і донорських організацій та фондів Харківщини.

Нагадаємо.