Останні новини

У Харкові пройшла медична конференція

У конгресі «Людина і ліки» взяли участь харківські лікарі, представники Харківського інституту медицини та біомедичних наук, Київського медичного університету, Національного інституту фтизіатрії та пульмонології, лабораторій і різних компаній медичної сфери.

За словами організаторів, завдання заходу – надати корисну інформацію, яку лікарі зможуть застосовувати на практиці. Щорічно на конференції обговорюються нові актуальні напрями медичної сфери. Сьогодні учасники конференції розглянули питання вакцинопрофілактики, раціональної антибіотикотерапії та антибіотикорезистентності; лікування цукрового діабету; теми алергії та атопічного дерматиту.

«Європа вже давно працює на принципах доказової медицини, і ми хочемо впроваджувати в Україні реформи і знання, які використовують у всьому світі. Ми любимо працювати з Харковом, оскільки лікарі відгукуються, завжди зацікавлені в нових знаннях, комунікації з колегами з інших міст. І міська рада сприяє проведенню таких заходів», – зазначили ініціатори заходу.

Нагадаємо.