У Києві обговорили роботу з моделювання адмінтерустрою

З керівниками структурних підрозділів Ради Європи днями зустрівся Президент УАРОР Сергій Чернов. Обговорили результати співпраці та подальші перспективи діяльності.

Так, під час робочої зустрічі в офісі УАРОР з Даніелем Попеску, Сергій Чернов розповів про хід реалізації Проекту з моделювання адмінтерустрою Донеччини, Луганщини, Тернопільщини та Харківщини.

Зазначено, що особливий підхід до реалізації ініціативи, а саме – широке обговорення та напрацювання визначених критеріїв, дозволило підготувати чотири законопроекти про зміну меж районів визначених областей, врахувавши пропозиції учасників самих обговорень.

Крім того, Президент УАРОР взяв участь у засіданні Наглядової ради Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні».

На заході він розповів, що Асоціація, відповідно до плану реалізації другого етапу децентралізації, готова активно брати участь у подальшому впровадженні реформи.

Довідково. УАРОР та Програма Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні» активно співпрацюють у напрямку впровадження реформ, зокрема на законодавчому рівні.

Нагадаємо.