У день виборів працюватимуть понад десяти тисяч поліцейських

Про підготовку до  забезпечення правопорядку у день виборів Президента розповіли в Головному управлінні Національної поліції України у Харківській області.

За даними начальника ГУ Нацполіції у Харківській області Олега Беха, під час президентських виборів на Харківщині працюватимуть 10 007 правоохоронців. Зокрема, понад 6000 поліцейських, понад 1000 працівників ДСНС, 845 бійців Національної гвардії, понад 1000 курсантів. Крім того, сформовано резерв із 1000 бійців спецпризначення.

«Уся територія області поділена на вісім зон нашого контролю. У райони прибудуть спеціальні працівники, які оперативно реагуватимуть на будь-які випадки правопорушень під час виборчого процесу», — розповів Олег Бех.

З 6 березня на Харківщині працює координаційний штаб за участю поліцейських, рятувальників, міграційної служби, курсантів харківських вишів, задля моніторингу виборчого процесу в регіоні.

Довідково. На Харківщині сформовано 14 окружних виборчих комісій, 1681 виборча дільниця, із них близько 80 спеціальних (у в’язницях, лікарнях тощо).

Нагадаємо.