Останні новини

Поліція викрила групу осіб, причетну до розповсюдження метадону

Незаконна діяльність зловмисників тривала більше року. Встановлено, що наркозбувачі щоденно реалізовували наркотичні речовини на суму близько 15 тисяч гривень.

До Управління протидії наркозлочинності ГУНП в Харківській області надійшла інформація про те, що група осіб на території Харківської області збуває метадон оптовими та роздрібними партіями через «закладки».

Було встановлено, що зловмисники з метою конспірації своєї діяльності постійно змінювали номери мобільних телефонів, користуючись значною кількістю мобільних терміналів.

Гроші від збуту наркозасобів наркоділки отримували  на чисельні карткові рахунки різних банків України, у тому числі оформлені на інших осіб.

Організувала мережу розповсюдження наркотичного засобу на території Харкова 49-річна харків’янка. Вона розподіляла ролі між учасниками наркоугруповання, особисто організовувала поставку наркотичних засобів, контролювала надходження грошових коштів на карткові рахунки та їх подальший розподіл між учасниками.

У кожного учасника групи була своя роль: закладники, фасувальники, кур’єри, та особи, які знімали та перераховували готівкові кошти з електронних гаманців.

В результаті оперативних дій викрили 7 осіб, причетних до вказаного наркоугруповання .

Наразі організатор, 49-річна жінка, а також 32 та 50-річні співучасники затримані. Їм повідомлено про підозру у скоєнні злочину.

Під час обшуків поліцейські вилучили 2000 доларів США, 9000 гривень, мобільні телефони, стартові пакети різних операторів, чеки з банківських терміналів, електронні ваги, шприци, підготовлені закладки для подальшого збуту у кількості 20 шт. (по 0,25 г) та  значну кількість «закладок», які були розкладені заздалегідь, для подальшого збуту наркозалежним особам.

Нагадаємо.