Учаснику розбійного нападу з ножем повідомили про підозру

Зловмисники  напали на чоловіка, нанесли йому ножове поранення, відібрали гроші та мобільний телефон. З місця події зникли на автомобілі.

По Харкову вводилася поліцейська операція «Сирена». Постраждалий з ножовими пораненнями доставлений до медичного закладу.

17 червня на спецлінію 102 надійшло повідомлення про злочин на території Київського району міста Харкова від очевидця події. Чоловік розказав, що бачив, як невідомі у масках поранили ножем чоловіка, відібрали гроші і поїхали з місця події на автомобілі.

Пізніше в одному з гаражних кооперативів автівку, яку розшукували, знайшли спаленою.

Як розповів 37-річний постраждалий, нападників було троє, усі в медичних масках. Він застрибнув на капот автомобіля, дивом тримався, а зловмисники бризкали йому в очі з газового балончика і потім кілька разів ударили ножем. Йому вдалося запам’ятати водія, з якого він зірвав маску. За кілька днів особи нападників були встановлені.

Харківська поліція затримала одного з учасників розбою. Це 48-річний громадянин України. Відповідно до санкції статті передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від восьми до п’ятнадцяти років із конфіскацією майна.

Нагадаємо.