Останні новини

Сергій Чернов: Завжди цікаво, як, за думкою молоді, працюють механізми влади у їхньому місті

Триває прийом робіт на Обласний конкурс для дітей та молоді «Місцеве самоврядування – це ми!»

Конкурс, започаткований Харківською обласною радою, проводиться щорічно з 2012 року у шести номінаціях:

Кращий індивідуальний графічний твір «Моя громада» (для дітей віком до 17 років);

Олімпіада з питань теорії та практики організації місцевої влади (для дітей віком до 17 років);

Краща індивідуальна письмова робота на тему «Що таке місцеве самоврядування?»;

Краща індивідуальна письмова робота на тему: «Яке місцеве самоврядування нам потрібно?»;

Краща колективна письмова робота на тему: «Ми знаємо, як це зробити!»;

Брейн-ринг серед шкільних та студентських команд Харківської області на тему місцевого самоврядування та організації влади.

«Завжди цікаво дізнаватися, як, на погляд юнаків і дівчат, працюють механізми влади у їхньому рідному населеному пункті, про які зміни на краще вони мріють та що роблять особисто, коли мають ідеї чи проєкти, які б можно було втілити силами однолітків чи спільно з дорослими», – говорить голова оргкомітету конкурсу, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

Учасники Конкурсу мають право подавати заявки на участь у кількох номінаціях. При цьому у кожній номінації учасник може представити лише одну роботу.

Останній день подання заявок – 31 жовтня 2020 року.

До участі у Конкурсі допускаються графічні (малюнки, саморобки тощо) та письмові (нариси, есе тощо), колективні та індивідуальні твори, створені протягом року.

Для номінації «Кращий індивідуальний письмовий твір на тему «Що таке місцеве самоврядування?» допускаються до участі у Конкурсі як прозаїчні твори, так і вірші.

Для участі у  номінації «Брейн-ринг» допускаються команди з 6 осіб.

У кожній з номінацій традиційно визначаються 3 кращі роботи. Переможці, які посіли 1-3 місця, отримають Дипломи та цінні подарунки. Нагородження переможців відбуватиметься у грудні 2020 року у рамках урочистостей до Дня місцевого самоврядування в Україні.

Заявки і твори для участі у Конкурсі приймаються за адресою: 61002, м. Харків, вул. Сумська, 64, к. 96. Харківська обласна рада (з поміткою – «На Конкурс») або електронною поштою на адресу: pressa@oblrada.kharkov.ua

Запитання щодо участі у Конкурсі можна поставити за телефонами (057) 700-53-05 або надіслати їх на електронну адресу: pressa@oblrada.kharkov.ua.

Нагадаємо.