Рівень здоров’я громадян потребує перегляду системного підходу

Допомога у лікуванні – головне питання з яким під час особистого прийому головою Харківської обласної ради Сергієм Черновим звертались мешканці Лозівського краю.

Найскладнішими були ситуації, пов’язані з лікуванням – кілька людей потребували допомоги у боротьбі з онкологією.

Очільник обласної ради на місці контактував із спеціалізованими медичними установами Харкова й вирішував питання проведення лікування для жителів району.

«На Харківщині та й загалом в Україні темпи росту злоякісних ракових захворювань зростають. Це ставить перед владою нові виклики, які ми обов’язково здолаємо».

Були й інші випадки, що стосувалися лікування: зверталися до голови обласної ради для отримання допомоги у лікуванні дитини в багатодітній родині, а також у проведенні операції та реабілітації після отриманих поранень в зоні АТО.

Так, 23-річного хлопця було тяжко поранено під час виконання завдання у зоні АТО, він потребував надшвидкого хірургічного втручання, в наслідок чого бійця було миттєво транспортовано гелікоптером. Наразі хлопець прикутий до ліжка, потребує реабілітації та матеріальної допомоги.

Бажаючи підтримати захисника України, Сергій Чернов передав людям, які опікуються хлопцем, від себе особисто 10 тисяч гривень.

Окрім того, мешканці Лозівщини порушували і питання суспільного спрямування, як от облаштування спортивної зали енергозберігаючими вікнами, ремонт дороги, благоустрій території.

Нагадаємо.