Сергій Чернов: Якісні ініціативи громад завжди знайдуть підтримку обласної ради

Очільник Харківської обласної ради Сергій Чернов взяв участь у семінарі, в рамках якого представники інших районів краю дізналися про соціальні практики Чугуєва, які отримали визнання на всеукраїнському рівні.

За словами Чугуївського міського голови Галини Мінаєвої, здорове місто – це місто, яке створює належні умови для формування, збереження та відновлення здоров’я своєї громади.

Соціальні послуги надають близько ста фахівців. В результаті реалізованих проектів є позитивні зміни в соціальній сфері, а саме – значне збільшення кількості отримувачів послуг, покращення якості та створення нових соціальних об’єктів.

Голова обласної ради Сергій Чернов вважає, що семінар на Чугуївщині стане своєрідним стартом для підвищення обізнаності і набуття практичного досвіду:

«Громади Харківщини вирішують величезний спектр питань, але інколи для запровадження необхідних та якісних соціальних послуг не вистачає навиків чи компетенцій. Упевнений, що для присутніх керівників та фахівців місцевих рад, представників об’єднаних територіальних громад здобутий на семінарі практичний досвід стане початком втілення нових соціальних проєктів у своїх громадах».

Також Сергій Чернов зауважив, що обласна рада завжди намагається знаходити можливості для підтримки ініціатив громад, посилюючи тим самим їх спроможність у забезпеченні мешканців якісними соціальними послугами, поліпшуючи доступ до соціальної та комунальної інфраструктури населених пунктів.

«Тому цьогоріч з обласного бюджету на конкурс «Разом в майбутнє» плануємо спрямувати 40 млн грн. З урахуванням мультиплікаційного ефекту співфінансування проектів на місцях зможемо залучити 80 млн грн на розв’язання локальних проблем громад», – сказав голова облради.

Нагадаємо.