В Дипломатичному Клубі привітали харків’ян – учасників Зимової Олімпіади

Серед запрошених – члени Збірної України з фігурного катання – Назарова Олександра, Нікітін Максим з тренером Галиною Чуриловою та членкиня Збірної з шорт-треку – Дуброва Ульяна з тренером Сівак Віталієм, а також представник лижних перегонів Руслан Перехода.

«Тепла, конструктивна, конкретна розмова щодо розвитку на Харківщині Зимових видів спорту. Прийняли запрошення від спортсменів на відвідання змагань та ознайомлення з умовами тренування. Вважаю потрібна обласна Програма підтримки Олімпійців, залучення їх до пропагування спорту в регіоні та розробки проектної документації при прийнятті рішень по будівництву нових льодових Арен. Наш спільний проєкт з Харківським відділенням НОК з вересня 2021 року працює щомісяця по визначеному плану», – прокоментував Почесний Президент Клубу Сергій Чернов.

Довідково. Україна 2022 в Пекіні була представлена 45 спортсменами у 12 спортивних дисциплінах: біатлоні, бобслеї, гірськолижному спорті, лижному двоборстві, лижних гонках, санному спорті, скелетоні, сноубордингу, стрибках на лижах з трампліну, фігурному катанні, фристайлі та шорт-треку.

Після перерви у два олімпійських цикли, до складу нашої збірної повернулися представники шорт-треку і одразу з двома перепустками на Ігри, та фігуристи у командних змаганнях.

Востаннє українські стрибуни на лижах з трампліну були представлені ще на Іграх у Ванкувері в 2010 році. І ось через 12 років в олімпійському Пекіні ми побачили виступ одразу 3-х наших спортсменів.

«Були раді спілкуватися про враження та досвід участі у такому глобальному змаганні спортсменів Слобожанщини. Вболіваємо та підтримуємо наших талановитих спортсменів та бажаємо ще більше перемог! Пишаємося вами!», – додав Сергій Чернов.

Нагадаємо.