Останні новини

Сергій Чернов: Вислів «кадри вирішують все» сьогодні актуальний як ніколи

Президент Української асоціації районних та обласних рад, депутат Харківської обласної ради Сергій Чернов проаналізував кадровий потенціал в управлінському секторі.

«На жаль політична складова стала попереду професійності, моральності. Держава знекровлена управлінськими кадрами, яких треба постійно готувати.

Варто залучати молодь, навчати, спонукати до розуміння і сьогодення, і майбутнього. З цим питанням є велика проблема, наприклад, в одних громадах існує консенсус думок, спільна робота, а в інших нічого не відбувається, і без сумніву це залежить від підготовки кадрів».

Про це йшлося в контексті бесіди щодо підсумків реформи децентралізації. Зокрема депутат обласної ради Сергій Чернов додав: «Повертатися назад точно не можна. Потрібна політична воля, аби дійти до основної мети реформи децентралізації. Будь-яка незавершена реформа – токсична. Тому треба рухатись вперед!»

Читайте розгорнуте інтерв’ю Президента Української асоціації районних та обласних рад, депутата Харківської обласної ради Сергія Чернова.

Нагадаємо.