На Харківщині відкрили Почесне консульство Словацької Республіки

Почесне консульство Словацької Республіки в Харкові працюватиме за адресою: вул. Чернишевська, 26.

В урочистому заході взяли участь міністри закордонних справ Словаччини та України Мирослав Лайчак і Павло Клімкін, голова Харківської ОДА Юлія Світлична та голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

В ході урочистої події присутні підкреслили, що відкриття консульства надасть можливість використати унікальні дружні людські зв’язки – бізнесові, економічні – та підтягнути словацьку культуру на Слобожанщину. «Сподіваюся, що й Слобожанщина зовсім іншим чином засвітиться у Словаччині», – додав Міністр закордонних справ України.

Почесним консулом Словацької Республіки в місті Харкові призначений голова правління ПАТ «Корпорація ФЕД» Віктор Попов. Під час урочистого заходу він відзначив, що завданням консульства стане подальше зміцнення міжнародних зв’язків України і Словаччини.

«Відносини між громадськістю Словаччини та України маємо зробити більш об’ємними, більш глибокими, більш дружніми у всіх сферах, що стосуються гуманітарних відносин (це й освіта, і спорт, і наука), та, безумовно, в економіці».

 Почесне консульство Словацької Республіки – 14-та дипломатична установа, що відкрита на Харківщині.