На Харківщині запрацював перший клас робототехніки

Програмуванню та 3D-моделюванню навчатимуться учні Донецької загальноосвітньої школи № 2, що на Балаклійщині.

Тут обладнано новітньою технікою клас для шістнадцяти дітей. Клас забезпечили сучасною оргтехнікою шістнадцять місць для дітей і викладача, майстерня.

Сергій Чернов, голова Харківської обласної ради: «Сьогодні необхідно створювати умови для мешканців області, особливо для дітей, які завтра будуть продовжувати цю справу».

«Знайдемо можливості в області для підтримки таких класів. Особливо, в сільській місцевості. Адже конкурувати на ринку праці можуть освідченні підготовлені люди, що володіють новітніми технологіями».

Крім того у навчальному закладі, в приміщеннях школи виконано якісні ремонтні роботи, обладнано новітньою технікою клас, проведено навчання працівників, які будуть викладати основи робототехніки, програмування, 3D  моделювання та надані навчально-методичні матеріали.

«Все навчання відбуватиметься за проектним принципом, тобто буде націлене на виконання реальних результатів в кінці навчання, без примусу та оцінок. Курси проводитимуться за кількома напрямками: робототехніка, основи електроніки та Інтернет речей, програмування, а також CAD та 3D моделювання», – поінформували у школі.

Другий клас робототехніки відкриється у Краснограді.

Нагадаємо.