Сергій Чернов пропонує створити робочу групу, яка моніторитиме ситуацію в медичних установах

В ході позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сергій Чернов вказав на необхідність проведення активної інформаційної кампанії щодо ситуації з  COVID-19.

«Передовсім, я звертаюся до виконуючого обов’язки головного державного санітарного лікаря Харківської області. Вважаю, що треба підсилити інформаційну складову у комплексі заходів з протидії поширенню COVID-19. У засобах масової інформації фахівці мають розповідати про загрозу, що становить вірус, і які попереджувальні заходи мають вживати громадяни», – сказав він.

Сергій Чернов також запропонував створити робочу групу, яка опікуватиметься питаннями діяльності медичних закладів, що надають допомогу пацієнтам з коронавірусною хворобою.

«Враховуючи резонансні обставини, пов’язані із деякими обласними медичними закладами, маємо отримувати об’єктивну інформацію. Пропоную створити спільну робочу групу обласної ради та обласної державної адміністрації. До її складу ввести депутатів та посадових осіб облдержадміністрації, а також незалежних експертів та представників громадських організацій. Група має вивчити ситуацію у комунальних закладах охорони здоров’я, передовсім, у обласній клінічній інфекційній лікарні, обласній дитячій інфекційній клінічні лікарні, обласному клінічному спеціалізованому диспансері радіаційного захисту населення та центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Потрібен незалежний системний підхід, щоб розуміти, якої допомоги вони потребують – матеріально-технічного забезпечення, вирішення логістичних питань, постачання медичних препаратів, кадрового наповнення. Щоб виключити штучну напругу, яка генерується, зокрема у соціальних мережах. Втім, приймати зважені управлінські рішення», – наголосив Сергій Чернов.

Нагадаємо.