Сергій Чернов: УАРОР просить виділити субвенцію для погашення заборгованостей звільненим працівникам районних рад

Українська асоціація районних та обласних рад звернулася до Міністра розвитку громад та територій  та Голови профільного Комітету ВРУ з порханням клопотати перед Кабміном щодо виплат заборгованостей звільненим працівникам ліквідованих райрад.

Відповідне звернення було направлене 12 березня.

«За підсумками нарад проведених за участю представників районних рад України, встановлено, що однією з головних проблем в роботі новостворених районних рад є заборгованість перед працівниками районних рад, які були звільнені відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування та районних державних адміністрацій», — зазначається у Зверненні.

«Для вирішення проблеми, просимо клопотати перед КМУ про виділення субвенції для виплати вказаних вище заборгованостей, а також для забезпечення фінансовими ресурсами районні ради виконання їх повноважень згідно чинного законодавства», — пише УАРОР.

Нагадаємо, що відповідно до ст.142 Конституції України, витрати органів місцевого самоврядування, що виникли внаслідок рішень органів державної влади, компенсуються державою.

Нагадаємо.