Останні новини

Геннадій Кернес переобраний Харківським міським головою

За остаточними результатами голосування Геннадій Кернес здобув 60,34% підтримки містян на виборах Харківського міського голови-2020.

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов привітав Геннадія Кернеса з обранням на посаду Харківського міського голови.

«Шановний Геннадію Адольфовичу!

Щиросердно вітаю Вас із обранням Харківським міським головою!

Результати голосування харків’ян підтвердили визнання Ваших здобутків як одного з найефективніших міських голів України. А всебічна підтримка очолюваної Вами політичної сили – свідчення глибокої довіри і щирої вдячності громади Слобожанщини, яка цінує Ваші зусилля й копітку працю на користь рідного краю.

Ваша діяльна натура, виняткова працездатність, гострий розум та великий досвід управління мегаполісом нехай допомагають знаходити ефективні й нестандартні шляхи у справах управління та господарювання, забезпечать подальший рух Харкова до успіху і процвітання як справжнього європейського міста, яким по праву пишаються його жителі і вся Україна.

Бажаю Вам, шановний Геннадію Адольфовичу, міцного здоров’я, невичерпної енергії, втілення в життя всіх починань на благо Харкова та його мешканців. Удача хай ніколи не полишає Вас, а усі плани та задуми обов’язково втілюються у життя».

Довідково. За результатами обробки 100% протоколів Геннадій Кернес набрав 60,34% (195044 голосів), Олександр Фельдман — 14,32% (46278), Олексій Кучер — 7,24% (23401), Олег Абрамичев — 6,6% (21315), Ігор Черняк — 3,12% (10085).

У голосуванні з виборів Харківського міського голови взяли участь 323 218 людей.

Нагадаємо.