Сергій Чернов привітав працівників радіо, телебачення та зв’язку з професійним святом

16 листопада в Україні відзначають День працівників радіо, телебачення та зв’язку. Депутат Харківської обласної ради Сергій Чернов привітав представників засобів масової інформації з професійним святом.

“Вітаю всіх, хто вважає День радіо, телебачення та зв’язку своїм професійним святом!

Сучасний світ немислимий без телебачення, радіо та засобів зв’язку, які стали звичним атрибутом повсякденності. Думаю настав час приєднати до свята й працівників мережевих ЗМІ та інтернет-ТБ, які впевнено завойовують свою частку аудиторії.

Пишаємося, що свято Дня радіо, телебачення та зв’язку родом з Харкова. Саме тут 16 листопада 1924 року в ефірі прозвучала перша радіопередача. Тоді Харківську радіостанцію можна було прийняти у багатьох містах Європи, зокрема, у Берліні, Парижі, Відні, Римі та інших.

З Харківської школи вийшли відомі в усій країні журналісти та телеведучі. Їх імена внесені до видань з історії телебачення та журналістики. Зокрема, Вадим Брук, Арчіл Самчкуашвіллі, Лідія Сергієнко, Жанна Чайкіна, Наталя Фатєєва, Зоя Каткова та інші залужені і відомі земляки. Перші телевізійні режисери, газетярі, фотографи – майбутні кінооператори самостійно опановували нові телевізійні професії. Згодом професіоналізм працівників студії настільки виріс, що сюди приїжджали навчатись з усієї країни.

Вітаю працівників галузей зв’язку, радіотехніки, радіожурналістів, а також викладачів та студентів профільних факультетів ВНЗ!

Нині темп життя дуже швидкий. Людина потребує якісної оперативної інформації. Залишайтеся прикладом об’єктивної, професійної журналістики та вірним другом для багатьох поколінь шанувальників радіо та телебачення!

Міцного вам здоров’я, благополуччя, творчих успіхів!”

Нагадаємо.