Силовики викрили угруповання, яке займалось рекетом

Харківські поліцейські затримали угруповання, які обклали «даниною» підприємців Лозівського району.

Затримали зловмисників під час отримання ними 10 000 доларів США.

За даними слідства, на території району діяла група осіб, яка залякуванням змушувала підприємців сплачувати їм кошти за спокійне ведення свого бізнесу. Суми щомісячних платежів коливалися від 10 до 15 тисяч гривень.

Оперативники та слідчі встановили, що організував діяльність угруповання голова однієї з громадських організації, який раніше вже мав проблеми із законом. У спільники взяв двох осіб з кримінальним минулим.

У понеділок, 15 лютого, поліцейські за силової підтримки спецпризначенців поліції особливого призначення затримали організатора та одного з учасників групи після отримання ними «данини», яку зібрали місцеві підприємців  – 10 000 доларів США. Раніше був задокументований факт отримання ними від підприємця 10 000 гривень.

В ході проведення санкціонованих обшуків за місцями мешкання фігурантів правоохоронці  виявили та вилучили зброю, кастет, стилет, фінські ножі, нунчаки, посвідчення журналіста на ім’я організатора, кошти у різній валюті на загальну суму 184 тисячі гривень та «чорнові» записи.

За скоєне зловмисникам може загрожувати до семи років позбавлення волі.

Нагадаємо.