27 травня –  Всесвітній день екстреної медичної допомоги

Сьогодні важливий період для визнання безцінної праці, самовідданості та мужності, яку представники екстреної медичної служби виявляють у найважчі моменти.

Ви – справжні герої, які без жалю присвячують своє життя тому, щоб допомогти іншим у найбільш критичні миті їхнього життя.

Історія екстреної медичної допомоги багата на витки та досягнення, але завжди не віддільна від мужності та професійності. Служба екстреної медичної допомоги сягає своєю історією у давнину, коли перші лікарі та медичні працівники почали використовувати свої знання та навички для надання допомоги постраждалим під час війни, катастроф та надзвичайних ситуацій. З роками ця служба зросла та вдосконалилася, стала невід’ємною частиною сучасної медичної системи.

Працівники екстреної медичної допомоги – відданий склад цієї великої та благородної традиції. Ваша робота вимагає не тільки медичних знань та навичок, але й мужності, здатності діяти швидко та рішуче під час стресових ситуацій та у період військових дій.

Завдяки вашій безперервній готовності та професійному підходу, безліч людей отримали другий шанс на життя. Ваша смілива праця, сьогодні часто виконувана в умовах небезпеки та складності, заслуговує на найглибшу повагу та вдячність.

З Днем працівників екстреної медичної допомоги! Бажаємо вам здоров’я, міцного духу та подальших успіхів у вашій благородній місії!

З найкращими побажаннями, редакція «Харківський вимір»

ФОТО: Харківський Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Нагадаємо.