Харківська область – у «зеленій» зоні карантину

Державна комісія з питань ТЕБ та НС на засіданні 31 липня визначила регіони за рівнем поширення епідемічної небезпеки COVID-19.

Харківську область віднесли до «зеленої» зони карантину.

Згідно з постановою Кабміну «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території зі значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» «зелена» зона передбачає:

  • перебування у громадських будівлях у масках або респіраторах;
  • проведення масових заходів: не більш ніж 1 людина на 5 квадратних метрів;
  • кінотеатри із заповненістю на 50%;
  • перевезення пасажирів тільки в межах місць для сидіння.

У низці регіонів України запроваджено жорсткіші обмеження. Так, до «червоної» зони потрапили Луцьк, Тернопіль та Кіцманський район Чернівецької області. Загалом до «червоної», «помаранчевої» та «жовтої» зон розповсюдження коронавірусу потрапили адміністративно-територіальні одиниці  8 областей України. Це стосується Вінницької, Волинської, Житомирської, Івано-Франківської, Закарпатської, Львівської, Тернопільської та Чернівецької областей.

Для визначення, до якої із зон належить той чи інший регіон, застосовували такі показники, як завантаженість у лікарнях не більш нііж 50% ліжко-місць, середня кількість проведених тестів – не менш ніж 24 на 100 тисяч населення, коефіцієнт виявлення випадків інфікування – не більш ніж 11%, показник динаміки зростання випадків інфікування – не більш ніж 10%.

Карантинні зони визначатимуть щоп’ятниці.

Нагадаємо.