Сергій Чернов нагадав про прийом робіт для участі у медіафестивалі «Дитятко»

Наразі оргкомітет чотирнадцятого медіафестивалю «Дитятко» вже отримав більш ніж 400 конкурсних робіт з 71 країни світу.

Для порівняння, в 2021 році, змагались 1500 робіт з 96 країн світу.

Прийом конкурсних робіт, за умовами Фестивалю, триває до 31.05.2022 року.

«Динаміка говорить про те, що Діти мріють про Мир, переконані в тому, що Добро обов’язково переможе агресію. Конкурсні роботи, очами дітей, в усіх 18 номінаціях пронизані синергією позитива, високого таланту, конструктива, кмітливості, бажання в єдності долати виклики, котрі існують на нашій планеті Земля! Традиційно за кількістю поданих робіт попереду режисери з Украіни, Ірану, Індії, Іспанії та США», – коментує ініціатор медіа фестивалю «Дитятко» Сергій Чернов.

Доведено, що діти полюбляють не тільки дивитись анімаційні фільми, а й створювати їх. Тож не випадково, що серед номінацій для юних талантів найпопулярнішою є «Кращий анімаційний фільм дитячої студії», до якої вже надіслали 31 мультфільм. Вдвічі менше, а саме 16 робіт, прийняв оргкомітет фестивалю до конкурсної номінації «Кращий ігровий фільм дитячої студії».

«До речі, маємо вже 8 документальних фільмів, створених дітьми та підлітками з України, Індії, США, Ірану та Португалії. Сподіваємось, що наші нові номінації також припадуть учасникам до душі.

Висновок простий: «вустами немовляти говорить істина»!», – говорить ініціатор фестивалю Сергій Чернов.

Прийом конкурсних робіт триває до 31.05.2022 року.

Нагадаємо.