Харків’ян закликають до більшої обережності через бурульки

Відлига призвела до інтенсивного зсуву снігу і криги до краю скатних покрівель і балконних козирків і, як наслідок, до їх неконтрольованого сходу.

За минулу добу у міську диспетчерську службу «15-62» надійшло 205 заявок на прибирання криги. Найбільше звернень надійшло від жителів Київського, Шевченківського, Індустріального, Московського та Основ’янського районів.

В департаменті зазначили: «Відлига призвела до інтенсивного зсуву снігу і криги до краю скатних покрівель і балконних козирків і, як наслідок, до їх неконтрольованого сходу. У зв’язку з цим в черговий раз нагадуємо жителям міста про дотримання обережності під час руху в потенційно небезпечних місцях, просимо не паркувати автомобілі поблизу житлових будинків

У департаменті житлового господарства нагадали, що сніг, ожеледь і бурульки з балконних козирків, а також кондиціонерів і супутникових антен повинні прибирати власники.

4 лютого у Харкові в очищенні дахів житлових будинків від снігу, криги і бурульок беруть участь 116 альпіністів і сім автовишок.

Нагадаємо.

Ввечері, 2 лютого на вулиці Зубенка під натиском великої кількості снігу обвалився дах у гаражному кооперативі. Внаслідок обвалу 81 та 41-річні чоловіки були доставлені до міської клінічної лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги.

Додатково.