Сергій Чернов: Харків – визнана культурна столиця України

В Україні відзначили Міжнародний день театру. Свято встановлене для вшанування театру та всіх його працівників, як надбання культури.

Депутат Харківської обласної ради, Президент УАРОР Сергій Чернов традиційно привітав колективи театральних установ зі святом.

«Театральне життя регіону завжди було насиченим, багатогранним та самобутнім. Харківська театральна школа з її унікальними традиціями щороку примножується новими поколіннями талановитих митців.

Крім іменитих державних театрів на Харківщині особливо багато студентських, аматорських, експериментальних театрів, студій та гуртків.

Театри Харківщини визнані на всеукраїнських і міжнародних фестивалях, бажані гості на зарубіжних сценах.

На Слобожанській землі народилась велика кількість заслужених і народних артистів, знаменитих і талановитих служителів сцени, які назавжди увійшли в культурну історію Харківщини.

Сьогодні театри стрімко розвиваються, готові до сміливих експериментів, борються за активність глядацької аудиторії.

Проте, всі ми розуміємо, що зараз не кращі часи для театральних установ. Я хочу вірити, що у відповідних структурах, об’єднавши зусилля, відшукаються можливості підтримати і театри, і театральні колективи.

Щиро вітаю усіх артистів, співробітників театрів Харківщини та шанувальників сценічного мистецтва з Міжнародним днем театрів! Бажаю вам – творчих перемог, яскравих ідей, грандіозних задумів, цікавих гастролей та вдячних глядачів! Нехай втілюється все задумане. Будьте здорові і щасливі!

Терпіння і витримки в цей непростий період!»

Нагадаємо.