Останні новини

Протягом року на Харківщині оновлювали об’єкти культури та медицини

Протягом 2019 року була проведена активна робота з розвитку медичної, освітньої, культурної та інших галузей.

Не лише капітальні ремонти, а й оновлення застарілої матеріально-технічної бази реалізували на окремих об’єктах. Деякі з них не ремонтувались десятиліттями.

Наприклад, завдяки реалізації міні-проекту «Даруємо дитині здійснення мрії» в селищах Пільна та Українське минулого року презентували два сучасних дитячих майданчика. Також, в ході впровадження проекту створено умови для організації дозвілля дітей, розвитку фізичної культури та спорту.

Раніше в цих селищах відремонтували та очистили всі шахтні колодязі загального користування забезпечили функціонування освітлення вулично-шляхової мережі, встановили автобусні зупинки, облаштували майданчики для роздільного збирання сміття та інше.

У Лозівському районі провели капітальні роботи у Яковлівському сільському клубі.

Відновили медичний центр. Поєднання різних джерел фінансування дозволило розв’язати комплексні завдання у медичній галузі Лозівщини.

У Комунальному закладі охорони здоров’я «Лозівське територіальне медичне об’єднання» провели капітальний ремонт фізіотерапевтичного відділення, який в результаті значно поліпшив умови перебування пацієнтів.

У Покотилівському ліцеї «Промінь» минулого року з’явилась нова освітня база. Зокрема, для учнів обладнали «Майстерню професій» – зі станками, швейними машинками, мультимедійним обладнанням і повноцінною кухнею.

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов переконаний: «Ці приклади говорять про те, що за бажання та активної участі мешканці можуть зробити дуже багато для своїх громад, населених пунктів чи будинків,. – А наше завдання: розповсюдити кращі практики і охопити якомога ширше коло бажаючих змінити своє життя і життя своєї громади на краще!» 

Великий обсяг відновлювальних робіт реалізували в Красноградському районі. Зокрема, капітальний ремонт дитячих майданчиків з облаштуванням прилеглих територій, ремонтні роботи на території Красноградського дитячого садка №17», у Красноградському навчально-виховному комплексі №2», капітальний ремонт подвір’я з благоустроєм прилеглої території в Красноградському дитячому садочку №5» та інші.

Мереф’янська ОТГ, за думкою голови Харківської обласної ради Сергія Чернова є однією з найбільш активних на Харківщині.

«Громада не тільки розвивається, а й проявляє інтерес до участі у міжнародних програмах та проєктах, пошуку додаткових можливостей на рівні області та держави».

Цього року ініціативними групами міста Мерефа до участі в обласному конкурсі розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» подано 14 мініпроєктів, із яких 9 визнано переможцями на загальну суму 2,3 млн грн.

Загалом протягом 2019 року в різних районах Харківщині реалізовано 303 мініпроєкта обласного конкурсу «Разом в майбутнє».

Нагадаємо.