Останні новини

Представникам громад розкажуть про сучасне європейське законодавство

Відкрита реєстрація на оnline семінар «Відкритість і законність державного управління».

За фінансової підтримки Міністерства іноземних справ ФРН у Німеччині та в Україні розпочато серію гібридних (off line та online) семінарів на тему «Відкритість і законність державного управління: міжнародні уроки з коронавірусної кризи».

З німецького боку організатором виступає Німецько-українська школа публічного управління (German-Ukrainian School of Governance NGO), з українського боку – ГО «Українсько-німецький правознавчий діалог».

Оnline-семінар відбудеться з 7 по 9 грудня 2021 року.

Мета заходів – поширення знань про сучасне європейське законодавство про адміністративну процедуру у громадянському суспільстві, обговорення актуальних проблем та перспектив вдосконалення адміністративного законодавства в умовах коронавірусної кризи.

На основі доповідей і дебатів планується публікація тематичного наукового збірника німецькою та українською мовами в німецькому видавництві (у друкованій формі та у відкритому доступі).

Організатори забезпечують німецько-український переклад під час заходу, а також переклад та підготовку до друку наукових публікацій.

Заявки та запити необхідно надсилати на rechtsdialog@gmail.com.

Нагадаємо.