Парламентська делегація ознайомилась з умовами підготовки гвардійців

Харківщину відвідав Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков.

Спікер українського парламенту відвідав Національну академію Національної гвардії України разом із головою Харківської обласної ради Сергієм Черновим.

Дмитро Разумков ознайомився зі службово-бойовою діяльністю навчального закладу. Зокрема, оглянув навчально-матеріальну базу, відвідав сучасний навчально-тренувальний комплекс з вогневої підготовки. Також керівник парламенту оглянув класи підготовки по роботі з бойовою технікою та військовим транспортом, навчально-спортивний комплекс.

Сергій Чернов особливо підкреслив високий рівень підготовки, який дає один з провідних військових вузів України, а також виключний професіоналізм професорсько-викладацького складу.

«Академія має не тільки потужну навчально-методичну базу, це, передусім висококваліфікований педагогічний колектив та міцні традиції виховання справжніх офіцерів. Високий рівень підготовки, який надає академія своїм випускникам, вони доводять своєю службою в умовах непростих викликів сьогодення, стаючи на сторожі правопорядку, громадянського спокою, незалежності та цілісності нашої держави», – підкреслив голова обласної ради.

Довідково: Національна академія Національної гвардії України, заснована у 1931 р. – багатопрофільний вищий навчальний заклад, який за державним замовленням здійснює підготовку за 9 спеціальностями та 34 спеціалізаціями.

В Академії працює 362 науково-педагогічних працівників, навчається понад 3 тисячі осіб різних категорій, рівнів навчання та форм підготовки, з них майже 1500 курсантів та 450 офіцерів-слухачів.

Нагадаємо.