На Красноградщині швидкими темпами ремонтують заклади освіти та медицини

Будівництво спортивної зали у красноградській школі №3 буде закінчено до кінця року.

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов у Красноградському районі відвідав низку об’єктів, де ведуться ремонтні та будівельні роботи за кошти, виділені з обласного бюджету.

Сергій Чернов повідомив, що цього року заплановано завершити реконструкцію та інші супутні ремонтні роботи будівлі інфекційного корпусу центральної районної лікарні.

«З цією метою на пленарному засіданні Харківська обласна рада виділила понад 1,6 млн грн – доповнення до коштів виділених на ремонтні роботи у обсязі 11 млн грн, що були освоєні минулого року. Також обласна рада виділила 4 млн грн для початку робіт з реконструкції та ремонту пам’ятки архітектури – історичної будівлі, відомої як лікарня Шиндлера. Буде скориговано проєктно-кошторисну документацію, виконану раніше із помилками. Через ці помилки кошти, виділені з державного бюджету минулого року, у розмірі 18 млн грн, були повернуті. Помилки мають бути виправлені, проведена нова експертиза, а коштів вистачить, щоб провести ремонтні роботи. А наступного року будемо шукати додаткові можливості, щоб все завершити».

Сергій Чернов додав, «Ми прийняли стратегічно вірне рішення й Красноградська центральна районна лікарня визначена урядом як опорна».

В ході робочої поїздки Сергій Чернов оглянув будівництво спортивної зали красноградської загальноосвітньої школи №3.

«Минулого року на 5,5 млн грн були виконані роботи з будівництва спортивної зали. Обласна рада цього року вже виділила 8,3 млн грн – суму необхідну для завершення до кінця 2020 року усіх робіт на цьому об’єкті. Вчителі, учні та батьки можуть бути спокійні – обласна рада виконає все, про що ми домовлялися із громадою. Як депутат, що представляє інтереси громад району, зроблю для цього все можливе», – наголосив голова облради.

Також, за словами голови обласної ради, на поточний рік у Красноградському районі заплановані роботи з ремонту доріг, каналізаційно-насосних станцій, заміни водогонів, освітлення вулиць.

Нагадаємо.