На Харківщині посилили патрулювання

Як повідомив начальник Управління превентивної діяльності ГУ Національної поліції у Харківській області Сергій Бірбасов, до патрулювання та оперативних заходів щодоби залучається близько 1300 правоохоронців. Крім того, на в’їздах до всіх великих населених пунктів області було створено мобільні пости, у тому числі залучено ті стаціонарні блокпости, які були створені у 2014 році.

Навколо Харкова працює близько 27 мобільних постів і стаціонарні пости.

Також він підкреслив, що кримінальна обстановка в регіоні залишається стабільною, а підстав для скасування масових заходів немає.

СБУ повідомляє, що зараз у регіоні немає терористичної загрози, а акцент у своїй діяльності спецслужба зробила на контррозвідку і протидію можливим атакам диверсантів.

За словами заступника начальника УСБУ в Харківській області Юрія Рябухи, управління продовжує зосереджувати свою увагу на об’єктах критичної інфраструктури області.

«Зміщені акценти на протидиверсійні, антитерористичні заходи. Ми забезпечуємо й громадські заходи в місті та області. Аналіз обстановки свідчить про те, що підстав стверджувати про активізацію якихось ефемерних на даний момент диверсійних груп немає. Обстановка в регіоні контрольована. Диверсійної і терористичної загрози на даний момент немає», – підкреслив Рябуха.

Транспортна інфраструктура регіону також працює у штатному режимі.