Протест «євробляхерів» у Харкові

Акція протесту автомобілістів, які є власниками транспортних засобів із реєстрацією країн Євросоюзу. Вранці мітингувальники перекрили міжнародну трасу на виїзді з Харкова у бік Чугуєва біля посту.

До та після пішохідного переходу водії вишикували свої «євробляхи» з прапорами громадського руху «Автоєвросила» та з національними прапорами України.

Великих заторів протестанти не влаштували, адже періодично пропускали машини, а також автомобілі екстрених служб.

За словами учасників акції, подібний захід проходить поблиз населеного пункту Пісочин.

Тим не менше мирного характеру акції зберегти не вдалося. Приблизно о 10:10 між учасниками акції та одним з водіїв сталася бійка. Водій легковика намагався проїхати крізь натовп мітингувальників, що рухалися по переходу. На автомобіль накинулися обурені протестувальники. Коли водій авто вискочив із транспортного засобу, сталася штовханина. Протестувальники кілька разів вдарили чоловіка в обличчя. Після чого конфлікт розборонили поліцейські, котрі чергують на місці.

Акція протесту в Києві
ФОТО: УНІАН

В цей день подібні акції протесту відбулись в багатьох регіонах України. Зокрема, під Верховною Радою. Будівлю Ради під час акції «євробляхерів» охороняють близько 100 правоохоронців. Наразі ситуація біля парламенту спокійна.