На Борівщині реалізовано мініпроєкти в закладах освіти

Мініпроєкти обласного конкурсу «Разом в майбутнє» завершено у Першотравневій й Піско-Радьківській загальноосвітніх школах.

За ініціативи батьківської ради Першотравневої ЗОШ І-ІІІ ступенів у рамках впровадження мініпроєкту «Шкільна їдальня-зона комфорту» проведено поточний ремонт, встановлено нові меблі та обладнання та для харчоблоку, у тому числі сучасна плита й система зворотного осмосу для фільтрації води.

Загальний бюджет склав 158 тис грн, з яких кошти обласного бюджету – 79 тис грн, сільського – 71 тис грн, майже 8 тис грн – кошти конкурсанта.

В рамках мініпроєкту «Сучасне обладнання для освітнього простору НУШ» придбано мультимедійне обладнання для Піско-Радківської ЗОШ І-ІІ ступенів. У якості спів фінансування на реалізацію проєкту спрямовано майже 107 тис грн, в сільського бюджету виділено 91 тис грн, кошти конкурсанта склали понад 10 тис грн. Загальна вартість мініпроєкту – 201 тис грн.

«Кожний такий проєкт для громади хоча й невелика, але необхідна справа. Головне тут – запит громади й те, що завдяки успішному впровадженню ініціатив мешканців розвиткові проєкти, а сьогодні презентовані саме такі, стануть фундаментом для успішної громади та успішної Харківщини в цілому», – переконаний голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

Довідково. У 2020 році від Борівщини було подано 6 мініпроєктів, перемогу отримали 2 проєкти. Загальна сума проєктів–переможців становить 427,4 тис грн, в тому числі співфінансування з: обласного бюджету 213,7 тис грн; місцевих бюджетів 192,3 тис грн; кошти конкурсантів 21,4 тис грн.

Нагадаємо.