Останні новини

Лозівська об’єднана громада відзначає другу річницю створення

В ході робочої поїздки голова Харківської обласної ради Сергій Чернов взяв участь у засіданні Лозівської міської ради де привітав громаду з річницею історичної події.

«За два роки існування громада довела, що вона сильна, спроможна та перспективна. Сьогодні громаді виповнюється два роки і за цей час, вона багато чого спромоглася завдяки згуртованості людей та налагодженій комунікації влади й суспільства. Ви даєте приклад усій Україні, адже ваші ініціативи знайшли відгук у всій країні», – наголосив Сергій Чернов.

Консолідованими зусиллями місцевих владних органів, упевнений Сергій Чернов, вдасться втілити ще чимало інфраструктурних проектів, відновити автошляхи, реалізувати нову модель функціонування громади.

Також Сергій Чернов не обійшов увагою проблемні питання, пов’язані, передовсім із наповненням місцевих бюджетів через обмеження, пов’язані з пандемією короновірусної хвороби.

«Коли ми беремось за нову справу, завжди ставимо високу планку очікувань і покладаємо великі сподівання. На жаль, карантинні обмеження призвели до тимчасової зупинки низки місцевих підприємств, як наслідок – зниження надходжень до місцевих бюджетів по регіону. Найбільше падіння ми фіксували у квітні. Хоча вже сьогодні мої особисті прогнози підтвердилися, й за підсумками першого півріччя ми вийшли на рівень надходжень, який був до початку пандемії», – підкреслив очільник обласної ради.

За його словами, бізнес зміг досить швидко відновитися, завдяки чому за 8 місяців по зведеному бюджету показники виконані.

В цілому, на переконання Сергія Чернова, ситуацію по області вдалося збалансувати, спостерігається динаміка відновлення і поступового руху вперед.

«Хочу подякувати усім мешканцям громади за активну позицію та закликаю цінувати те, що вже маєте, та активно працювати заради майбутнього», – сказав голова обласної ради.

Нагадаємо.