Консультативна рада з питань місцевого самоврядування підтримала пропозиції УАРОР

Консультативна рада при Голові ВРУ рекомендувала забезпечити районні ради фінансовими ресурсами та субвенціями.

Консультативна рада з питань місцевого самоврядування при Голові Верховної Ради України підтримала пропозиції Української асоціації районних та обласних рад, зокрема, щодо забезпечення районних рад фінансовими ресурсами та субвенціями.

“Уряду та Парламенту спільно з всеукраїнськими асоціаціями органів місцевого самоврядування рекомендовано активізувати роботу з підготовки законопроєктів стосовно забезпечення районних бюджетів фінансовими ресурсами для виконання повноважень. Також рекомендується провести розрахунки з працівниками, які вивільняються шляхом надання відповідної субвенції”, – прокоментував президент УАРОР Сергій Чернов.

Крім того, у рішенні Консультативної ради міститься положення про надання обласним радам повноважень щодо погодження надання надр у користування з метою геологічного вивчення і розробки родовищ корисних копалин.

Довідково. 6 травня Українська асоціація районних та обласних рад звернулася до керівництва держави з пропозиціями щодо вирішення проблемних питань діяльності районних та обласних рад, а також перспектив децентралізації. 11 травня головні тези Звернення були озвучені в ході засідання Консультативної ради з питань місцевого самоврядування при Голові Верховної Ради України.

Нагадаємо.