Харківська поліція перейшла на посилений режим служби

Всі підрозділи МВС переведені на посилений режим несення служби.

Про це стало відомо в ході екстреного засідання РНБО України.

За інформацією Головного управління Нацполіціі в Харківській області, Міністерством внутрішніх справ дано доручення Державній прикордонній службі України, Національної гвардії України, Національної поліції України та Державній службі України з надзвичайних ситуацій перейти на посилений варіант несення служби.

Нагадаємо, 25 листопада у Чорному морі РФ захопила катера українських ВМС і буксир, які збиралися пройти через Керченську протоку в Азовське море. По судах відкривали вогонь.

За даними ВМС України, шість українських військовослужбовців отримали поранення. За словами начальника Генштабу Збройних сил України Віктора Муженка, всього на захоплених суднах було 23 військових. Катери і буксир доставлять в порт окупованій Керчі.

26 листопада ситуацію в Азовському морі обговорить Рада Безпеки ООН. Президент України на засіданні Ради нацбезпеки і оборони України заявив про підтримку пропозиції Військового кабінету ввести в Україні військовий стан.  У свою чергу, Секретар РНБО повідомив про те, що пропонується ввести його на 60 днів.

Відповідну пропозицію Верховна Рада розгляне сьогодні, 26 листопада.