У Харкові затримано угрупування професійних викрадачів елітних авто

За інформацією прес-служби обласної поліції, члени групи були затримані ввечері 22 листопада. В угрупування входило п’ятеро осіб.  Як з’ясувалося, зловмисники використовували цілий ряд технічних і електронних пристроїв, а також дотримувалися суворої конспірації.

«Розробка групи йшла на протязі півроку. Зловмисники використовували пристрої для примусового відкриття замків транспортних засобів, алгоритмічні «кодграббери» для різного типу сигналізацій і виносні блоки діагностики електронної системи, що дозволяло повністю контролювати і управляти автомобілем», – розповіли поліціянти.

Також повідомляється, що в угруповання входили зловмисники віком від 30 до 41 року, і кожному була відведена своя роль: керував бандою 30-річний чоловік, а двоє його подільників були безпосередніми виконавцями.

«Фігуранти були знайомі з методами оперативно-розшукової діяльності, дотримувалися конспірації під час вчинення злочинів. Вони використовували альтернативні види телефонного зв’язку, мобільні термінали з клонованими ІМЕІ, постійно змінюючи абонентські номери», – йдеться в повідомленні працівників карного розшуку.

Після затримання членів угруповання були проведені обшуки, в ході яких правоохоронці виявили три викрадених раніше іномарки: Mazda СХ5, Tоyota Camry і Lexus.