Харківський метрополітен відновив роботу після двомісячного карантину

Кількість пасажирів в метрополітені після ослаблення карантину зменшилася вдвічі.

Як повідомив заступник Харківського міського голови з питань інфраструктури міста Євгеній Водовозов, запуск метро після двомісячної перерви пройшов успішно.

«Ми запустилися без будь-яких збоїв – це результати роботи тих двох місяців, які ми були на карантині. Весь цей час метрополітен працював, звичайно не в тому обсязі, як раніше, але у нас курсували потяги, це необхідно за технологією, працювала вентиляція, проводилися регламентні роботи тощо».

Він зазначив, що городяни в підземку допускаються тільки в захисних масках. Їх наявність у пасажирів перевірятимуть співробітники метрополітену та поліції.

На кожній станції цілодобово чергують один або кілька патрульних. При цьому виводити насильно з метро порушників маскового режиму поліцейські не будуть.

Пасажирам рекомендується вийти з метро і купити маску або скористатися іншими видами транспорту.

Також повідомлено, що в метрополітені будуть дотримуватися санітарних норм, дезінфекція вагонів проводитиметься чотири рази на добу – всі необхідні засоби для цього підприємством закуплено. Крім того, всі співробітники метрополітену забезпечені термометрами і можуть, у разі підозри на погане самопочуття, перевірити температуру у пасажирів.

«Якщо є підозра або скарги, ми вимірюємо пасажирам температуру і в разі потреби можемо викликати швидку допомогу. Також перед кожною зміною температуру вимірюють усім працівникам метро», – сказано у повідомленні.

Нагадаємо.