Харків долучився до Мережі креативних міст ЮНЕСКО

У Парижі оголосили про залучення до мережі ЮНЕСКО Creative Cities Network 49 міст з різних країн світу.

Місто Харків отримав перемогу та долучився до Мережі креативних міст ЮНЕСКО як місто музики!

Харків має розвинену музичну інфраструктуру, найбільш визначними об’єктами якої є Харківська філармонія, ХНАТОБ ім. М.В. Лисенка, Харківський академічний театр музичної комедії, величезна кількість музичних шкіл і шкіл мистецтв, спеціалізовані вищі навчальні заклади, сучасні майданчики для музичних фестивалів і концертів.

Харків славиться чудовими оркестрами, що працюють у різних жанрах, найяскравішим представником яких є культовий проєкт Prime Orchestra – перший приватний оркестр, який виконує «іншу класику», родоначальник нового формату sympho show.

У червні команда Управління інноваційного розвитку та іміджевих проєктів спільно з Департаментом міжнародного співробітництва та Департаментом культури Харківської міської ради подала заявку на участь у Конкурсі Мережі креативних міст ЮНЕСКО з метою продемонструвати потужний потенціал міста у сфері музики та показати «Як звучить Харків?».

З перемогою на міжнародному рівні Харків привітав депутат Харківської обласної ради Сергій Чернов «Харків – переможець і залучений до мережі креативних міст ЮНЕСКО! Це круто! Вітаю земляків і всіх причетних до такого престижного визнання»!

Довідково. Мережа креативних міст ЮНЕСКО (UNESCO Creative Cities Network) створена у 2004 році з метою сприяння співпраці з містами, які визначили креативність як стратегічний фактор для свого сталого розвитку. На сьогодні 295 міст з 90 країн складають цю мережу, де творчість та культурна індустрія є центром планів розвитку на місцевому рівні та аспектом співпраці на міжнародному рівні.

Нагадаємо.