У Новій Водолазі стартував «Бюджет участі-2019»

З 1 травня розпочалася чергова хвиля подачі проектів мешканцями громади на «Бюджет участі» Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади у 2019 році.

Проект має бути поданим у вигляді оформленого бланку заявки, який можна завантажити на офіційному веб-сайті Нововодолазької селищної ОТГ у розділі «Бюджет участі» або заповнити у електронній системі (посилання на яку розміщено у розділі «Бюджет участі» на сайті Нововодолазької селищної ОТГ).

Автором проекту може бути дієздатний громадянин України (в тому числі іноземець, який має дозвіл на постійне проживання на території України) віком від 14 років, зареєстрований або який проживає на території Нововодолазької ОТГ, а також переселенці, що проживають у громаді.

На реалізацію проектів-переможців у рамках Бюджету участі Нововодолазької селищної об’єднаної громади виділено 1 500 000 гривень.

Автор може подати до трьох проектів, і вони можуть стосуватись лише об’єктів, які належать до комунальної власності об’єднаної громади (наприклад: дороги, вулиці, парки, сквери тощо).

Прийом проектів триватиме до 30 червня 2019 року.

Нагадаємо.