Пройшов етап Всеукраїнської спартакіади серед депутатів Харківщини

Відбувся другий етап 8-ї Всеукраїнської спартакіади серед народних депутатів України, депутатів обласних, районних, міських, сільських та селищних рад, а також об’єднаних територіальних громад.

У спартакіаді на базі дитячо-юнацької спортивної школи «ХТЗ» взяли участь понад двадцяти збірних команд районних рад області, міських рад міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад. Змагання проходили з п’яти видів спорту: шахи, шашки, настільний теніс, волейбол та футзал.

За словами організаторів змагань, головне мета – це залучення депутатів усіх рівнів до занять фізичною культурою і спортом, розвиток найбільш популярних та масових видів спорту, а також поширення здорового способу життя.

Переможців спартакіади привітав голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

«Прекрасні команди, чудовий настрій, вірні вболівальники. Усі учасники, продемонстрували високі спортивні результати як в індивідуальних змаганнях, так і в командній грі. Бажаю вам завжди бути в тонусі й надалі перемагати!»

За результатами змагань обласної спартакіади, в загальнокомандному заліку найсильнішими виявилися команди депутатів Харківського та Шевченківського районів. Друге й третє місце дісталося командам Зміївського та Дергачівського районів.

У фінальній грі з волейболу зустрілись команди міста Первомайськ та Зміївського району. Перемогу вибороли депутати Зміївщини.

У змаганнях з футзалу «золото» здобули депутати Золочівського району.

У волейболі та у настільному тенісі перемогли команди Зміївського району.

Найсильнішими в загальнокомандному заліку з шашок та шахів стали команди Шевченківського району.

На наступному етапі збірні команди області поїдуть відстоювати звання кращих на всеукраїнському рівні – представляючи Харківщину.

Нагадаємо.