День Європи в Україні відзначили у вишах Харківщини

В Харківській гуманітарно-педагогічній академії презентували експозицію здобутків колективу «Інтеграція академії у Європейський освітньо-культурний простір».

За словами ректора Академії Галини Пономарьової, заклад усвідомлює свою високу місію, готуючи педагогів для навчальних закладів Харківщини.

Водночас День Європи дає змогу зафіксувати досягнення, узагальнити результати співпраці з міжнародними колегами:

«Наші викладачі та студенти активно беруть участь у багатьох міжнародних наукових конференціях та семінарах, що відбувалися у Латвії, Болгарії, Угорщини, Словацької Республіки, Іспанії. Із 23 міжнародних творчих конкурсів та фестивалів країн Євросоюзу вихованці закладу повернулися з перемогою».

Вітаючи викладачів і студентів  Академії зі святом, Сергій Чернов наголосив:

«Ви отримуєте відповідальну освіту, від вас залежить, яке молоде покоління ви виховаєте. Хотілося б, аби ви знайшли себе саме в Україні. Поступово, у процесі реформування місцеве самоврядування збільшило свої ресурси. В районах шукають лікарів і медсестер, вчителів і вихователів, інженерів і  економістів. Їх там сьогодні дуже не вистачає. Відтак, місцева влада забезпечує соціальним пакетом, житлом, створює пільги. Зорієнтуйтеся на розбудові власної держави».

У 2017-2019 роках вісім спортсменів Академії стали чемпіонами світу, п’ять – чемпіонами та призерами Кубків та Чемпіонатів Європи з різних видів спорту: кікбоксингу, боксу, східного єдиноборства, козацького двобою, сучасного п’ятиборства.

Також, за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток освітньої галузі Сергій Чернов відзначив нагородами Харківської обласної ради найкращих викладачів та студентів академії.

Нагадаємо.