Харківський науковий парк вийшов на міжнародний рівень

У Харкові на базі національного університету радіоелектроніки відкрився науковий парк «Синергія».

За словами президента наукового парку «Синергія» Василя Россіхіна, нині вчені активно долучаються до впровадження інноваційних технологій в освіті та соціальній сфері. Наразі працюють над виготовленням інтерактивних столів для навчання дітей за стандартами Нової української школи, а також розробляють  реабілітаційні програми для учасників бойових дій та дітей з аутизмом.

Головною перевагою відкриття наукового парку називають можливість студентів вишу навчатися і працювати на потужній техніці.

Крім того, в навчальний процес була запущена надсучасна освітня база.

У науковому парку  «Синергія» на площі в 1,5 тисячі квадратних метрів розміщуються 20 аудиторій, обладнаних сучасною технікою, а також лабораторії віртуальної реальності, робототехніки, власний кінотеатр і хаб винахідників. Це єдиний український науковий парк, що входить до світової профільної асоціації.

Довідково. Штаб-квартира світової організації наукових парків розташована у місті Малага, у королівстві Іспанія. Харківський центр є повноправним членом цієї асоціації. Україна  представлена саме харківським науковим парком «Синергія».

Нагадаємо.