Вакцина від грипу

Ліків від грипу не існує. Ті препарати, які нібито борються із захворюванням, в кращому випадку знімають симптоми. Якщо ігнорувати грип, він може призвести до запалень і навіть смерті. Лікарі переконані – єдиний вірний спосіб не захворіти на грип – зробити щеплення.

В аптеках Харкова з’явилися вакцини від різних видів грипу.

Вартість ліків залежить від кількості штамів вірусу.

В лікарні і аптеки міста були завезені вакцини корейського і французького виробництва. Вартість препарату один від одного значно не відрізняється: корейська вакцина коштує близько 241 гривні, а французька – 310. Така різниця пов’язана з кількістю штамів вірусів, від яких препарат захищає.

 

Крім цього, кожен може зробити щеплення безкоштовно в громадській лікарні. Варто відзначити, що в цьому році кількість щеплених людей зросла в кілька разів.

 

Для довідки. Грип – одне з найнебезпечніших вірусних захворювань. Починається він раптово з різкого погіршення здоров’я. Температура – близько 40 °С. Хворий скаржиться на головний біль, слабкість, відсутність апетиту, біль в м’язах, сухий кашель. Ніс, зазвичай, не закладений. Грип небезпечний ускладненнями, такими як запалення легенів, отит, ускладнення в роботі нервової і серцево-судинної систем. При перших симптомах цього захворювання необхідно негайно звернутися до лікаря.

leave a reply