Останні новини

Астрологи: пощастить працьовитим, щедрим та щирим

2019 рік пройде під знаком Жовтої Земляний Свині. Офіційно вона вступить в свої права 5 лютого і обіцяє чимало цікавих подій.

На думку астрологів в 2019 році слід бути готовим до безлічі переломних і складних моментів. Символ 2019 року – Жовта Земляна Свиня. Це працьовита і завзята тварина, а значить, що і рік буде проходити під гаслом прогресу і впевненого просування вперед.

Зоряні експерти запевняють, Свиня зміцнить громадський мир, порядок, принесе розвиток і процвітання у всіх сферах життєдіяльності. Наповнить людські серця надією в краще, подарує тепло, надійних друзів, вірних супутників по життю, на п’єдестал пошани поставить добро, милосердя і взаєморозуміння.

На Сході Свині приписуються такі якості, як відданість і чесність, відкритість і щирість, щедрість і оптимізм. Поряд з цими характеристиками ця тварина прихильно до сім’ї. Свиня любить, коли в будинку багато дітей. Тому, кажуть астрологи, 2019 рік – відмінний час для народження первістка або ще однієї дитини.

А ось для тих хто ще не знайшов свою другу половинку, символ року обіцяє подарувати довгоочікувану зустріч з «тим самим» або «тієї самої». Які уклали шлюб в цей період будуть жити в гармонії і достатку.