На новорічні свята у Харкові посилять охорону порядку

Через воєнний стан на Харківщині посилено працюють поліцейські. На новорічні свята охорона порядку буде ще більш потужна.

За словами директора Департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами ХОДА Олексія Максимова, новорічні святкування в Харкові будуть проходити в штатному режимі. Правоохоронці забезпечуватимуть антидиверсійній і антитерористичні заходи.

Під час воєнного стану в Харківській області головні сили спрямовані на військові збори резервістів і підготовку до територіальної оборони. Головний посил – забезпечити права і свободи харків’ян.

За словами військового комісару Харківського обласного військкомату Юрія Калгушкіна, 6 грудня на Харківщині на службу в ЗСУ закликали 500 військовозобов’язаних і резервістів першого загону. Військовозобов’язані проходять вогняну підготовку зі стрілецькою зброєю, а також отримують тактичну, інженерну та медичну підготовку в Дніпропетровській, Житомирській та Харківській областях. 15 грудня планують провести навчальні збори для другого загону резервістів.

Як зазначив командир Харківського прикордонного загону Євген Гоць, на Харківщині збільшилася кількість військових нарядів. Зараз в регіоні працюють над забезпеченням військових частин транспортом.

У зв’язку з воєнним станом пасажиропотік на кордоні з РФ впав на 30% порівняно з аналогічним періодом 2017 року.